- Az általános iskola vezetősége értesíti a tanulókat és a szülőket, hogy az első tanítási nap szeptember 1-je, péntek. Ezen a napon a tanulók hétköznapi ruhában ¾ 8-ra jöjjenek az iskolába táskával, bizonyítvánnyal együtt.
- 8 órakor kezdődik a tanévnyitó ünnepség a tornacsarnokban.
Az ünnepség után az osztályfőnöki órán kapják meg a tanulók a tankönyvet és a mezőkeresztesi gyerekek a füzetcsomagot, mely utóbbit a helyi önkormányzat biztosítja minden mezőkeresztesi tanulónak.
Azok a tanulók, akik felmentési kérelmet nyújtanak be a 16 óráig tartó foglalkozások látogatása alól - az elbírálás eredményétől függetlenül – ,ezen a napon a tanítási órák után hazamennek az iskolaotthonos osztályok kivételével.
A kérelmet az osztályfőnöknek adják le,
a leadás határideje: szeptember 1. péntek, 16 óra.

- A szeptember 1-jétől induló zeneoktatásra a mezőkövesdi Alapfokú Művészeti Iskola pótbeiratkozást tart augusztus 30-án szerdán, 14 órától 17 óráig az iskolában.

Tóthné Sándor Edit