Május 27 -én több rendezvénynek is helyt adott a Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola.

Reggel a Szabó Gyula Emléktornára gyülekezett a meghívott hét csapat. Az általános iskola volt testnevelőjére emlékezve, immár harmadik alkalommal került megrendezésre a torna.

 

Délután egy órától indult a gyermeknap. Elsőként a tehetségeket keresték a „Csillag Születik” műsorban a helyi iskolások közül különböző kategóriákban, majd triál bemutató várta az érdeklődőket a gumis pályán. Négy órakor érkezett Mario, hogy a tornacsarnokban rá váró tömegnek énekeljen. Öt órára érkezett a Vaga Banda, hogy gólyalábas, vásári komédiájával elvarázsolja a közönséget. A gyermekeket egész nap ugrálóvár várta, a délután folyamán pedig játékos ügyességi versenyek, kerékpárverseny, fodrászverseny, karaoke és sok más érdekes program bővítette a kínálatot.

 
 
Go to top