Néhány napja, hogy élményeinket a fonyódligeti Erzsébet-táborban hagytuk. Iskolánk 88 tanulója 9 pedagógussal nagy izgalommal indult táborozni augusztus 13-án reggel . A 6 napos tábor ideje alatt sok programon vettünk részt: sárkányhajóztunk, sétahajóztunk, vitorláztunk, részt vettünk a tábori olimpián, számos vetélkedőn , s a kalandparkban kipróbálhattuk  a falmászást, a kötélpályát. Egyik délelőtt birtokba vehettük a vízi kalandparkot is. Kedden  Science Szertár bemutatón vettünk részt, ahol érdekes és veszélyes fizikai kísérleteket láthattunk. 

A Cherleader lányok a magasba emeltek minket , sőt azt is megtanították, hogy ezt  hogyan kell. Az este éjszakai bátorságpróbán”rettegtünk”, de sikeresen teljesítettük a próbatételeket. Lehetőségünk volt az óriás trambulinon trükkös ugrásokat tanulni, és mindemellett minden nap strandoltunk a Balatonban. Esténként színvonalas koncertekre, táncházba mehettünk, a nyitó-és záróbulin diszkózhattunk is. Az utolsó napon vilivonattal Balatonboglárra kirándultunk: a gömbkilátóból megcsodálhattuk a balatoni panorámát, és a bátrabbak bobozhattak is. A hazautazás előtt egy szép étteremben fogyasztottuk el a finom ebédet, majd a tábori úticsomaggal vonatra szálltunk, s élményekkel gazdagodva, épségben tértünk haza.

Bakai Béláné - Tóth Melinda

 
 
Go to top