A Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános iskola 20 tanulója a mezőkövesdi Mező Ferenc Tagiskolába látogatott el, hogy összemérje tudását vele egykorú társaival matematikából. A versenyre második évfolyamtól tizenkettedik évfolyamig körülbelül 280 -an neveztek. Az évfolyamonként változó feladatokat 1 - 1,5 óra alatt kellett megoldani a diákoknak. A végeredmény előre láthatóan két-három hét múlva kerül kihirdetésre.
Résztvevők:
Dániel Márk 3.o
Molnár Kende 3.o
Sándor Tamás 3.o
Hegedűs István Gábor 4.o
Berecz Levente 4.o
Búzás Balázs 4.o
Fenyves Kristóf 5.o
Gáspár Bendegúz István 5.o
Makkai Edina 5.o
Molnár Antónia 5.o
Okos Laura 5.o
Varga Márk 5.o
Virág Dávid 6.o
Ináncsi Boglárka 6.o
Takács Tekla 6.o
Zakar Zoltán 6.o
Antal Enikő 7.o
Tóth Laura 7.o
Pap Dóra Rebeka 8.o
Árvai Máté 8.o

 
 
Go to top