2017. március 14-én délután 14 órakor került megrendezésre iskolánkban az 1948-49-es forradalom és szabadságharcról szóló történelmi vetélkedő. Idén 6 csapat nevezett 4-4 fővel, a csapatok 6-7-8. osztályos tanulókból álltak. A vetélkedő jó hangulatban telt, a tanulók nagyon ügyesen oldották meg a feladatokat. Az első három helyezett csapat jutalomban is részesült, melyet az Alapítvány Mezőkeresztes Iskolájáért jóvoltából adhattunk át. 

I. hely: Domján Zsanett 8.a, Antal Enikő 7.b, Ináncsi Boglárka 6.a, Páricsi Annamária 6.b
II. hely: Ábrahámi Zoé 8.a, Tóth Laura 7.b, Takács Tekla 6.a, Áfra Noémi 6.b
III. hely: Makkai Orsolya 8.b, Szklenár Viktória 7.a, Bártfai Orsolya 6.b, Virág Dávid 6.b


A zsűri tagjai voltak: Papp Péter tanárúr, Pavolekné Köpöczy Ágnes tanárnő, Aranyosi István történelem szakos hallgató. A lebonyolításban segített: Zachar Emília tanárnő, Monoki Ágnes tanárnő. A szervezésben segített: Barócsi-Bozsik Katalin tanárnő.
Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani az Alapítványnak a támogatásért, a zsűri tagjainak és a segítő pedagógusoknak a munkájukért.

 

KÉPEK

 
 
Go to top