2020. március 18.- 2020. március 30.

Kedves szakkörös Gyerekek! Kedves érdeklődő Gyerekek!

Szerintem már nagyon gyakorlottak lehettek a digitalizált oktatás terén. :)))

A 4. és 6. osztályos tanulók szakköri feladata kapcsolódik a technika órán már korábban elkezdett Közlekedő kisokos munkafüzet feladatainak gyakorlásához, a KRÉTA felületén.

Ugye emlékeztek a krétás belépésre?  Felhasználóneved a diákigazolványod hátulján található 11 számjegyű oktatási azonosítód. Jelszavad a TE(!) születési dátumod az alábbi formátumban: 2020-03-20

Belépés után a jobb felső sarokban találod az elearning  tananyagot.

Akár többször is végig olvashatod a munkafüzetet és megoldhatod a tesztkérdéseket!!!

Tudjátok:Ismétlés a tudás anyja!

A fenti linken található tananyagok közül az első három leckével foglalkozzatok a megadott időszakban. A tananyagokhoz kapcsolódó játékokhoz jó szórakozást kívánok!

A  weblap használatához szükséges az Adobe Flash Player program futtatása. (Nyugodtan engedélyeztesd, ha kéri a géped.)

Okostelefonra is tudtok appokat letölteni, amelyekkel a táblaismeretet és az  útkereszteződésben történő elsőbbségadásról tanultakat tudjátok gyakorolni. Ennek menete:

Play Áruház- Kategóriák- Oktatás (KRESZ teszt, KRESZ tábla kvíz…)

Ha valamilyen kérdésetek van a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre küldjétek!

Az ismétlésen és gyakorláson kívül egyéb kötelezettségetek nincs!

JÓ MUNKÁT KÍVÁNOK!

Ági néni