Kedves 8.-os tanuló!

Az elmúlt időszakban József Attila és Radnóti Miklós költészetével foglalkoztunk.

Fotózd le Radnóti Hetedik ecloga és Razglednicák c. verseihez megoldott munkafüzeti feladataidat (Mf. 62-64.oldal), és küdd el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre, ma  (04.16.) 20 óráig ! Lehetőleg álló fotót készíts, egy ímélben küldd a fotókat, világos helyen fotózz!

A tankönyved 76-87. oldalán találhatod az elmúlt időszak leckéit. Olvasd át, amit esetleg kihagytál! Készülj számonkérésre! Ma még pótold az esetleges hiányosságaidat! Nézd át a munkafüzetedet, füzetedet, könyvedet!

Bár a jövő héten még nem találkozunk, továbbra is feladatod a Nem tudhatom c. vers megtanulása. Ma erre is szánj időt!

Jó munkát kívánok!