ZÖLDSAROK

Szeptemberben az osztályközösségek egyik feladata az volt, hogy a már meglévő zöldsarkukat szépítgessék, termésekkel, virágzó vagy zöld növényekkel gazdagítsák . Öröm volt látni, hogy egyes osztályok milyen lelkesedéssel újították meg az ÖKO-sarkukat.

Ebben a „megmérettetésben” mindössze egy-egy pont döntött a helyezések sorsáról. Első helyezett a 4.a osztály lett, a második helyen a 8.a osztály végzett, a képzeletbeli dobogó harmadik fokára pedig a 3.a léphetett fel.

Köszönjük minden osztálynak, segítséget nyújtó szülőnek, pedagógusnak, hogy valamilyen szinten részt vettek a „versenyben”, melynek valós célja az volt, hogy tanulóink igényes, szép környezetben tanuljanak. Bízunk abban, hogy a növényeket rendszeresen gondozzák, ápolják majd.

Diákönkormányzat

TEREMDEKORÁCIÓ

A Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola Diákönkormányzata által meghirdetett őszi teremdekorációs verseny eredménye a következő:

1. hely: 3.a osztály
  2. hely: 4.a osztály