2016. február 13-án, szombaton a diákönkormányzat egész napos farsangi mulatságot szervezett az iskola tanulói számára. Idén az alsósok és a felsősök együtt próbálták elűzni a telet.
A délelőtt folyamán játékos vetélkedőkön mérhették össze a gyerekek erejüket. Az ebédszünet után jelmezekbe bújva folytatódott a vidám, farsangi forgatag. A mulatság a 3. osztályosok nyitó műsorával kezdődött, majd a csoportos jelmezesek produkciói következtek. Ezután az óvódások kaptak egy kis teret, hogy   játékos versenyek által belekóstolhassanak az iskolai életbe. Ezt követte az egyéni jelmezesek felvonulása, majd a 8. osztályosok keringője. A műsor után következett a tombolasorsolás és az eredményhirdetés. A zsűri minden csoportos produkciót tortával díjazott, de nem maradt el az egyéni jelmezesek jutalma sem. A nap közös tánccal, mulatozással zárult.