Évek óta részt veszünk az Oktatási Hivatal 7. és 8. osztályosoknak meghirdetett országos történelem versenyén. Az idei tanévben is beneveztünk, és a decemberi iskolai fordulóra két 7. b osztályos tanuló vállalkozott.
Téma: Európa és Magyarország története 1703-tól 1815-ig. Nagy volt az örömünk, amikor megtudtuk, hogy iskolánkból Antal Enikő bejutott a megyei fordulóba!
2017. február 14-én volt a nagy megmérettetés, a megyei forduló, amelynek a miskolci Földes Ferenc Gimnázium adott otthont.
A versenyzők másfél órán keresztül írták a feladatokat. Február 27-én kaptuk a hírt, hogy iskolánk tanulója Antal Enikő 7. b osztályos tanuló, a 32 versenyző közül 6. helyen végzett. Gratulálunk Neki!
Köszönjük ezúton is Antal István szülőnek, az utaztatásban nyújtott segítséget!

Nagyné Kovács Erzsébet - történelemtanár
 

 
 
Go to top